#Marbella Lane - Bayfront Bliss Sunset Views & Pool Daire San Diego

San Diego
Daire #marbella Lane - Bayfront Bliss Sunset Views & Pool San Diego

#Marbella Lane - Bayfront Bliss Sunset Views & Pool Daire San Diego

4015 Crown Point Drive, San Diego, ABD Haritayı göster
#Marbella Lane - Bayfront Bliss Sunset Views & Pool Daire, 63 metrekare olup en fazla 4 kişi konaklayabileceği şekilde tasarlanmış bir dairedir. Bu konaklama tesisinde 1 yatak odası sunulmaktadır.
Bu daire SeaWorld Akvaryumu'den 3 km, Pacific Plaza Shopping Center'den 1 km mesafede yer almaktadır. #Marbella Lane - Bayfront Bliss Sunset Views & Pool Daire, özel plaj bir plajın yakınındadır. #Marbella Lane - Bayfront Bliss Sunset Views & Pool Daire, seçkin yemekleri sunan El Trebol Mariscos, The Broken Yolk Cafe gibi restoranlardan 14 dakika mesafede Pasifik Plajı semtinde yer almaktadır. Belmont Amusement Park'a arabayla hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Odaların çoğu denize bakar. 1 banyo odası bulunmaktadır.
En yakın havaalanı olan San Diego Uluslararasi havaalanı, San Diego şehrindeki bu daireye 5 km uzaklıktadır. Tüm konforların yanı sıra dairede spor merkezi vardır.
+ Daha fazla - Daha az
Genel Olanaklar
  • Wi-Fi
  • Ücretsiz otopark
  • Giriş/Çıkış
  • Yüzme havuzu
  • Özel plaj
  • Fitness/Spor Salonu
  • Spor aktiviteleri
  • Spa ve rahatlama
  • + Daha

Harita

Turistik yerler

San Diego'nun
Turistik yerler
  • Marina Village Conference Ctr - 3,9 km
  • SeaWorld San Diego - 3,4 km
Havalimanları
  • San Diego Uluslararasi Havaalani - 15 km
Tren istasyonları
  • San Diego Old Town Transportation Center - 6 km

Odalar ve Müsaitlik Durumu

Bekleyin lütfen, sizin için müsait odaları arıyoruz.
Olanaklar

Genel tanıtım

  • Tesis genelinde sigara içilemez
  • Wi-Fi
  • Ücretsiz otopark
  • VİP check-in/ -out
  • Hızlı check-in/ -out
  • Evcil hayvanlara izin verilir
  • Özel plaj
  • Asansöz
  • Duman dedektörleri
  • Yangın söndürücü

Yemek

  • Su ısıtıcısı
  • Kurutucu
  • Mutfak aletleri
  • Açık hava yemek alanı
  • Piknik alanı/ Masalar
  • Akşam yemeği

Spor ve Dinlenme

  • Açık yüzme havuzu
  • Plaj erişimi
  • Şezlonglar
  • Canlı performanslar
  • Güneş terası
  • Bahçe
  • Barbekü imkanları
  • Spa ve sağlık merkezi
  • Sauna
  • Jakuzi
  • Fitness merkezi
  • Rüzgar sörfü
  • Dalış
  • Şnorkelle dalış
  • Kano
  • Yürüyüş
  • Bisiklet
  • Tenis kortu
  • Bowling
  • Golf kortu
  • Okçuluk
  • Aerobik kursları
  • Balık avı
  • Açık hava banyosu

Hizmetler

  • Çamaşırhane

Oda imkanları

  • Klima
  • Isıtma
  • Oturma alanı
  • Veranda
  • Teras
  • Bahçe mobilyası
  • Çay ve kahve imkanları
  • Yemek masası
  • Ütü olanakları
  • Çamaşır makinesi
  • Ücretsiz banyo malzemeleri
  • Düz ekran TV
  • Beşikler/bebek karyolaları
Genel Olanaklar
  • Wi-Fi
  • Ücretsiz otopark
  • Giriş/Çıkış
  • Yüzme havuzu
  • Özel plaj
  • Fitness/Spor Salonu
  • Spor aktiviteleri
  • Spa ve rahatlama

Otel Politikası

Giriş: 16:00-23:59 arası
Çıkış: 11:00'a kadar
Tarihleri giriniz
Tarihleri giriniz
Sa 20 Oct
Ça 21 Oct
Konuklar
San Diego'nun otelleri aranıyor